KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051350
nr 1305 1350
Jean Sellem
(f. 1941), Frankrike
Oljemålning, Jean Sellem. Signerad. Olja på pannå, 40x36 cm
Jean Sellem, fransk bildkonstnär född 1941.
måndag 3 februari 2020
kl 20:54:24